Co se stalo v Porubském květu v roce 2013 :-)

 

Tento rok přinesl hned ze začátku smutnou zprávu L Nikýsek odešel za duhový most, nikdy na něj nezapomenu. Byl to můj nejlepší přítel a kamarád.

 

 Naše výstavní sezóna byla náročná a velice úspěšná. Všichni naši členové se prezentovali jak na českých tak na evropských výstavách v Rumunsku, Bulharsku, Makedonii a Slovensku. Vybojovali jsme si spoustu výstavních titulů i šampionů.

 

 Letycie (Letycja z Dzikich Plaź) se stala Grand Šampionem CZ.

 

Cacao  (Thyngummy´s Cream de Cacao) letos sbíral tituly na všech výstavách stal se  7x BOBem, Klubovým vítězem 2013, Národním vítězem, Vítězem speciální výstavy 2013, Victory Winter SK, Klubovým juniorem šampionem MKSK i Exotic.

 

Orinka (Oriane – Fa dy) ta se neztratila a vedla si dokonale. Stala se Klubovým junior šampionem MKSK, Balkánským Šampionem, Bulharským šampionem, Klubovým vítězem 2013, Vítězem speciální výstavy, Victory Winter Queen.

 

Dorian (Dorian vom Schwabenhof) ten začal s výstavami letos a velice úspěšně. Stal se Klubovým vítězem 2013 Rumunska, 2x BOBem, Klubovým juniorem šampionem MKSK, Junior šampionem CZ a Šampionem Rumunska.

 

I naše odchovy na výstavním poli byli úspěšní!! Majitelům moc gratuluji ;)

 

Dále se u nás rodilo neobvykle dost štěňátek. Celkem se na naší chovatelskou zapsalo 10 štěňátek ze čtyř vrhů. Z toho je pět fen a tři psi. Dvěma vrhům U a W, jsme propůjčili název naší chovatelské stanice Porubský květ (otcem obou vrhů je Beauty Fly Twilight – Tango)

 

I naši pánové psi se letos činili ;) Množili se, co jen to šlo. Tango předal své geny 21 potomkům!!! Hagrid 4 a Dorian 4.

 

 Také nám do smečky přibyla posila, papillonka Carmen Electra Hrabovský Ráj. Děkuji za ní Evě Lyčkové ;) I ta se už ukázala na výstavním molu a odnesla si CAJC.

 

Konec roku je zase v duchu smutné zprávy kdy odešla za duhový most naše babička Eliška (Elza Nova Ezo).

Byla jedinečná svou milující a trpělivou povahou. Vždy zůstane v mém srdci.

 

Konec roku 2013 jsme zakončili super výstavou klubu Malého kontinentálního španěla a procházkou po Ostravě na Masarykově náměstí u vánočního stromu.

 

Všem moc děkuji za super prezentaci Porubského květu! A všem novým majitelům mých malých štěňátek (prdélek) chci podělovat za péči a lásku jakou jim věnují.

   

 

                                                                                                                                                                                                                                Marcela a Porubský květ