Home / Kočky

...................................

O nás

...................................

Novinky

...................................

Feny

...................................

Psi

...................................

Štěňata

...................................

Na prodej

...................................

Fotogalerie

...................................

Odchovy

...................................

Veteráni

...................................

In memoriam

...................................

Odkazy

...................................

Kniha návštěv

...................................

Kontakt

...................................

chovatelská stanice

novinky

 

Štěňátka na prodej!!!

Ihned k prodeji je - jeden tricolorní pes.

Veselé a pohodové vánoce, pevné zdraví, hezké vztahy a co nejméně problémů v novém roce 2011 přeje Všem naše chovatelská stanice Porubský květ.

Ohlédnutí se za rokem 2010.

 Letošní rok byl jak pro mne tak pro mé miláčky velice úspěšný!! Na začátku roku jsme si jeli pro naši hvězdičku Letycji J(Letycja z Dzikich Plaź) v jejich 10měsících se stala JUNIOR šampion CZ. Moc za ní děkuji do Gdyni, PL!
Na výstavním poli se nám také dařilo! A to tak že Hagrid Porubský květ v jeho dvou letech se stal Multi. šampionem :šampionem Klubu KCHMPP, Polska, České Republiky, Slovenska i Grandšampionem CZ.  Jsem na něj pyšná, je to přeci můj odchov
J !!
Také na Tanga ( Beauty Fly Twilight- Tango) jsem hrdá!! Tan stihl to samé a stal se Multi. šampionem a šampionem Polska, Slovenska, klubu KCHMPP. I na Jacka ( Jack Sparrow Mária Sirrah), který v jeho necelých třech letech je INTERCHAMPION!!
Kluci si své tituly zaslouží oprávněně
J Potvrdila to spousta rozhodčí z různých zemí , a to nejen z čech, ale i ze Slovenska, Francie, Dánska, Polska, Rakouska, Ruska atd. !I náš nejstarší člen Nikýsek (Nicky Hvězda Rajhradu) se stal Veterán šampionem klubu KCHMPP :-) Dále do naší chovatelské stanice v říjnu přibyl překrásný pejsek- Tino (phaléne), který bude přínosem pro chov  phalené u nás. Jeho výstavní kariéra se teprve chystá a to hned od ledna J. I s Tinem (Canis Danics Konstantin- Boy) máme velké plány a plánujeme nějaké ty výstavy jak u nás tak v zahraničí. Uvidíme jak se bude dařit :-)
A také v tomto roce 2010 jsme odchovali dva vrhy štěňátek, od Zafirky vrh K a Esinky vrh M(samé kluky)!! Někteří kluci našli své skvělé milující rodinky, za které novým majitelům děkuji :) A jsem přesvědčena, že se budeme potkávat jak na výstavách, tak na psích akcích.

Nesmím a musím poděkovat Všem majitelům mých odchovů a spolumajitelkám za vzornou péči a za super přípravu a prezentaci svých miláčků na všech psích akcích. Moc Vám děkuji!

Marcela

 

27.12.2010

Mr. Liberio také našel svou novou rodinu. Bude bydlet na Slovensku ve městě Galanta u Moniky s jejími miláčky. Slečna Monika má také webové stránky: Serene Sunset,SK

Přeji Vám libínku a Moničko, jen ty nejkrásnější dny :-)

 

23.12.2010

Dnes nastal čas loučení s našim raráškem Kelvinkem. I on si našel svou novou milující rodinu a bude bydlet v Ostravě a Brně. Kelvinkovi a jeho nové paničce Janě přeji jen ty nejkrásnější chvíle a budu se těšit na zprávičky:-)

Také dnes se narodila štěňátka v polské chovatelské stanici EVER SPRING. Jsou to dvě fenečky a jeden pejsek. Moc gratulujene SURI a Angelíno.

22.12.2010

Udělala jsem si výlet za naší dlouholetou kamarádkou Zuzkou (de Pompadour) na Slovensko. Návštěva byla jako vždy moc příjemná a my jsme neodjížděli s prázdnou! Přivezli jsme do Ostravy k rodině Novákových fenku Isabell de Pompadour, která bude kamarádkou pro jejich Flavia Porubský květ. Nezapomněla jsem ji pochovat Eliot Eyron CEMBRA, který je synem mého Jacka Sparrowa :-)  Z Eyronka roste moc hezký pejsek se super povahou!!

05.12.2010

CAC Nowa Ruda (PL) 05.12.2010- rozhodčí p. M. Supronowicz  (PL)

Hagrid- tř. vítězů- Výborná 1, CWC

Tímto Hagrid splnil podmínky pro získání titulu POLSKÝ ŠAMPION

 

04.12.2010

Dnes byl čas loučení s dalšími štěňátky: Karlem a malou Luisou. Obě štěňátka odjeli do stejné chovatelské stanice GREJFIS v Polsku. Přejeme paní Ireně mnoho výstavních a chovatelských úspěchů s našimi štěňátky.

 

25.11.2010

Dnes jsme měli velkou návštěvu a to novou paničku Dádu. Přijela si pro malého Pana Hagrida. Haginek se bude jmenovat "Simcha" Přeji oběma mnoho splněných cílů :))

Více novinek o Simchovi najdete na jeho stránkách :-)

 
 

16.11.2010

Dostala jsem výsledky laboratorních vyšetření štěňat Tanga- které se po krytí 4 fen buď nenarodila nebo byla maličká a uhynula. Jedno štěňátko bylo na pitvě v Praze s výsledkem:

A další štěně bylo vyšetřeno v laboratoři SEVARON v Brně:

Reproduktionsprofil Hund - PCR

Herpes-PCR: negative

Chlamydia PCR negative

Mycoplasma sp.: negative

Anmerkung

Die PCR für Mycoplasma sp. beim Hund erkennt M. arginii, M. gateae, M. spumans, M. cynos, M. molare, M. canis, M. edwardii, M. felis, M.bovigenitalum, M. maculosum, M. opalescens und M. feliminutum.

*** END of report ***                                             Fr. Michaela Gentil, Tierärztin              Abt. Molekularbiologie

Podle všech výsledků je vše v pořádku. Budu pátrat dále co se dá ještě vyšetřit abychom mohli říci, že to byla náhoda!!!

 

31.10.2010

Klubová výstava Exotic (CZ) 31.10.2010- rozhodčí p. R. First (PL)

Letycje- tř. mladých- Výborná 1, CAJC

Dokončila tímto Junior šampion CZ :o)

Hagrid- tř. otevřená- Výborný 1, CAC

Dokončil tímto Klubového šampiona KCHMPP :o)

Tango- tř. šampionů- Výborný 1, CAC, BOS, BOB

Phaléne : Tino- tř. mladých- Výborný 1, CAJC, Junior BOB, BOB

Nesmím zapomenout i na naše odchovy:

Jacoby Porubský květ- tř. mladých- Výborný 2

Hannah Porubský květ- tř. otevřená- Výborná 2, r. CAC

Daně i Petře moc gratuluji :-)

 

30.10.2010

Vytvořeny fotogalerie štěňatům vrhu K, vrhu L, vrhu M

Stále máme na prodej štěňátka ihned k odběru z vrhu K a v prosinci 2010 z vrhu L

 

21.10.2010

Nové fotky štěňátek vrhu L. Štěňátka jsou nabízena k prodeji.

Dále hledáme pro pejska Kelvina nové páníky.

Moc nás potěšila nová fotka dcerky našeho Tanga -

Aiko Bear-Key

(f: Beauty Fly Twilight -Tango & m: Honey Joy Iremir)

A další velká novinka : O víkendu se v chovatelské stanici IREMIR narodila štěňátka po Jackovi :) Jsou to dva kluci. Jak budeme mít více informací, budeme Vás informovat.

 

17.10.2010

Vítáme doma nový přírůstek, pejska phaléne: CANIS DANICS KONSTANTIN- Boy

Tento víkend jsme si jeli s Petrou (Bohemia Sweety) do Švédska, pro našeho vytouženého Tina. Je to 11měsíční pes phaléne .-) Cesta byla velice příjemná a hlavně se bylo cestou na co koukat. My se stavili v Dánsku v Kodani do ZOO a pak vyrazili přes most do města Malmo, kde nás čekal náš Tino. Tino je vyrovnané přátelské povahy, bez známky bázlivosti. Moc za něj děkuji Charlotta a Therezia za opatrování do našeho příjezdu. Fotky z cesty najdete zde. Tino je ve spolumajitelství s Petrou Urbancovou u které bude i bydlet.

 

10.10.2010

Tento den se narodil náš vrh J- Jacoby a Josephine (Eset Porubský květ & Jack Sparrow Mária Sirrah) Přejeme jim také mnoho spokojených chvil ve svých domovech a aby jim ty lumpárny vdrželi :))

CACIB Č. Budějovice (CZ) 10.10.2010- rozhodčí p. O. Brotánková (CZ)

Letycje- tř. mladých- Výbotná 1, CAJC

Tango- tř. šampionů- Výborný 1, CAC, r.CACB

Jacoby Porubský květ- tř. mladých- Výborný 1, CAJC, Junior BOB

Hannah Porubský květ- tř. otevřená- Výborná 2, r. CAC

Děkuji majitelům mých odchovů Petře a Daně, za skvělé předvedení :))

Dále se na výstavě vystavovaly fenky po mých odchovech a také dopadly výborně:

Ariel Whine Li Rainbow Beam- mezitřída- Výborná 1, CAC

(Cleofáš Porubský květ x Isaura Mária Sirrah) majitel: D. Bartoňová

Fiona Tiny Zonte- tř. otevřená- Výborná 1, CAC, CACIB

(Damien Porubský květ xJoleene Sol Edo) majitel: I. Hájková

Moc všem gratuluji :))))

 

09.10.2010

Dnes odešel do nového domova Karl Porubský květ. Bude bydlet nedaleko nás, u milé paní Ljudmily. Kájošku přejeme ti v novém domově hodně lásky a spokojenosti.

06.10.2010

Dnes slaví své třetí narozeniny vrh G- Greta, Gideon (Zafire Mária Sirrah & Nicky Hvězda Rajhradu) Přeji jim mnoho krásných chvil ve svých domovech.

 

04.10.2010

Dnes ráno se naší Eset narodila štěňátka. Jsou to dva kluci a dostali jména Mr. Little Boy- Hagrid a Mr. Liberio.

Zároveň přeji všechno nejlepší vrhu I - Incognito a Imhotep (Eset Porubský květ & Jack Sparrow Mária Sirrah) který dnes slaví své první narozeniny !!

 

03.10.2010

17. Den Malého kontinentálního španěla který se konal 2.10. se opravdu povedl. Sluníčko svítilo a hlavně nepršelo jako celý týden předtím. Na akci se sešlo mnoho příznivců tohoto plemene cca. 100psů a polovina lidí :-) a všichni se dokonale bavili. Jako vždy byly soutěže, které se opakují každý rok- hurá páníček, jedlík roku atd. Letos i poprvé nové soutěže jako: nejdelší chlupy na ocase, i na uších atd. Ale hlavní událostí tohoto dne bylo focení v dobových šatech na zámku KARLOVA KORUNA. Tento nápad se zrodil v hlavě mé a Míši Holé :-) okopírovaly jsme setkání příznivců tohoto kouzelného plemene z Francie. Doufám, že se na nás za to nebudou zlobit :-) V kostýmech se nás sešlo 17 lidiček!! Všem moc děkuji!! Všichni jste byli NÁDHERNÍÍÍÍ!!!! A příští rok se těším zase!!

Na soutěžích naše ch. stanice dopadla takto:

Máme doma asi nejstarší papillonky: Nikolu a Elišku .-)
Nikola: 3. místo TOP VETERÁN
Letycje: 1.místo TOP MOTÝLEK FENA!!!

Za organizaci celé akce děkuji pořadatelům: rodině Jeníkové a Evě Dufkové!!!!!

Fotky jsou i zde:

 

 

27.09.2010

27.09.2010 V brzkých ranních hodinách se narodila dvě krásná štěňátka!! Sobolí holčička a tricolorní pejsek. Rodiči jsou Amálka a Hagrid :o)

CAC Brno (CZ) 26.09.2010- rozhodčí p. O. Dolejšová (CZ)

Letycje- tř. mladých- Výborná 1, CAJC

Hagrid- tř. vítězů- Výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB :o)

Josephine- tř. mladých- Výborná 1

 

19.09.2010

Speciální výstava papillonů 18.09.2010 Ml. Boleslav -rozhodčí p. D. Zabek (PL)

Letycje - tř.dorostu- Velmi nadějná 1, dorost BIS # 2 Speciální výstavy KCHMPP


Hagrid- tř.vítězů- Výborný 2, res. CAC

Nicky- tř.veteránů- Nej. veterán :-)


Jacoby- tř. mladých- Výborný 2

Josephine- tř. mladých- Výborná 1, CAJC

V závěrečných soutěžích v párech se naše Letycje a Hagrid umístili na na 2.místě :-)

Děkuji za pěknou prezentaci mých odchovů Evě Lyčkové a Daně Jakubjanské.

Nicky 14,5roků

Hagrid

Letycja 9měsíců

Jedno malé video malého Kelvinka jak rdousí myš :-)

 

 

12.09.2010

CAC Prešov (SK) 10.09.2010- rozhodčí p. J. Matyáš (SK)

Tango- tř. vítězů- Výborný 1, CAC

A byl mu udělen titul Šampion Slovenska :o)

 

CACIB Osjek (HR) 11.09.- rozhodčí p. V. Ježek(HR)

Tango- tř. šampionů- Výborný 2, res.CAC

 

Krajská výstava Dolní Benešov (CZ) 12.09.- rozhodčí p. A. Polgár (CZ)

Josephine- tř.mladých- Výborná 1, VTM, KV

Evi, moc gratuluji!!!!

 

04.09.2010

Tango oslavil své 3.narozeniny!!! My mu ze srdce přejeme jen ty nejkrásnější chvíle prožité v naší smečce :-))

 

 

 

29.08.2010

CACIB Ml. Boleslav (CZ)- rozhodčí p. Z. Jílková (CZ)

Hagrid- tř.šampionů- výborný 1, CAC, CACIB, BOB :-)

Splnil podmínky pro GRANDŠAMPIONA CZ v jeho 2letech!!!!

Dále se vystavovali mé odchovy z vrhu J

Jacoby- tř. mladých- Výborný

Josephine - tř. mladých- Výborná 4

 

28.08.2010

 

27.08.2010

Tenhle týden byl Tango na námluvách v Praze v chovatelské stanici Od Čeníčka a ve Snědovicích v chovatelské stanici Attomba . Zda jeho námluvy proběhly úspěšně se dozvíme za dva měsíce. Majitelkám obou chov. stanic děkuji za opatrování mého pokladu Tanga .-) Jedna fotka od Dany.

 

15.08.2010

Naše Hanka a Cash :-))

 

12.08.2010

Přidali jsme nové fotky klučíků. Rostou jako z vody a už se snaží o chůzi a okusování pelíšku. Včera měli 3týdny :-)

 

07.08.2010

Klubová výstava Exotic (CZ): rozhodčí J. Bruse (D)

Letycje - tř.dorostu- Velmi nadějná 1, dorost BIS # 1 Exotic Klubu i Kladna


Hagrid- tř.vítězů- Výborný 1, CAC, Čekatel klubového šampiona


Jacoby- tř. mladých- Velmi dobrý 2

Moc děkuji všem za super náladu na této výstavě :-) Dani, příště zase Kubíček ukáže jaký je to frajer!!

 


05.08.2010

Všechny naše fotky z výletů se psy i bez nich najdete zde.

nemohu Vám neukázat jednu ze zámku Sychrov:

a jednu z výšlapu na Pustevny v Beskydech.

 

31.07.2010

Dnešní sobotu jsem ztrávila opět na drezůře koní v Hlučíně na ranči Baloušek.
Tady je pár fotek .-) Moc děkuji za skvělou sobotu!!

 

28.07.2010

Dnes slaví své 7.narozeniny náš vrh C: Cleofáš, Catrine a Casey mnoho zdravíčka a krásných chvil přejeme jak pejskům tak jejich majitelům :-)

 

26.07.2010

CACIB Split (HR) 23.7.10: rozhodčí: JASNA MATEJČIĆ (HR)

Jack Sparrow- tř. šampionů - Výborný 3

CACIB Split (HR) 25.7.10: rozhodčí: CRISTIAN STEFANESCU (RO)

Jack Sparrow- tř. šampionů - Výborný 1. CAC, CACIB, BOB :o)

Tímto Jack Sparrow splnil podmínky pro udělení titulu INTERCHAMPION!!!!!!

 

26.07.2010

Dnes slaví své 4.narozeniny vrh E Eset a Estel. Esince a Áji přeji všechno nejlepší!!!!!

 

25.07.2010

Konečně můžeme naše pidi kluky pořádně nafotit a zvážit. Na dovolené kde se kluci narodili to bylo nebylo ono :-) Tak váhy kluků k dnešnímu dni jsou: Karl 18,5dkg a Kelvin 15dkg. A jedna společná fotka:

 

21.07.2010

Dnes se narodila štěňátka naší Zafči a Tedyho :o) Více na stránkách štěňata.

 

18.07.2010

CAC Ml. Boleslav (CZ)- rozhodčí p. O. Dolejšová (CZ)

Jack Sparrow- tř. vítězů - Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB :o)

Jacoby- tř. mladých- Výborný 1, CAJC, Junior BOB :O)

Gratuluji a děkuji Daně za prezentaci Kubíčka.
A Jack tímto splnil podmínky pro udělení GRANDŠAMPIONA CZ

Dnes se Jackovi narodila štěňátka v ch. stanici Cembra. Jsou to 3 kluci a 1 holčička.

 

16.07.2010

Dnes slaví své druhé narozeniny vrh H: Hanničce, Hannibálkovi, Hattičce a Hagridovi přeji všechno nejlepší, mnoho spokojených psích dnů. A hlavně mnoho dalších výstavních, chovatelských a agiliťáckých úspěchů!!!

Dále jsem dostala nové fotky Kubíčka (Jacoby) a Bína (Incognita) v 9měsících.

 

07.07.2010

Dneska jsem obdržela nádhernou fotku Hattičky :o) Moc za ní děkuji holkám Lucce a Janě. A především fotografovi Vítkovi (7let) který fotil!! Takto super fotku mu může kde jaký profík s foťákem závidět!!!

Termín narození štěňátek naší Zafči se blíží. Už se moc těšíme na ta prdítka :-)

 

O6.07.2010

Dostala jsem novou fotku Imíčka. Je z něj krasaveček.

Imhotep Porubský květ
(m: Eset Porubský květ & o: Jack Sparrow Mária Sirrah)

 

04.07.2010

Dnes jsem se byla podívat na drezůru koní nedaleko Olomouce. Já byla spokojená nad super strávenou nedělí. Moc za to děkuji Jitce a Petrovi že mě vzali s sebou na takovou akci!! Příště jedu zase :-)

Fotky po kliknutí na obrázek.

 

24.04.2010

Nové video našich papillonů na zahradě:

                                   

 

20.06.2010

CACIB Brno: rozhodčí p. J. Němec (CZ)

Eset- tř.šampionů do 2,5kg- Výborná 1, CAC

Esík ukončila ve svých 4letech titul GRANDŠAMPION CZ! Chci poděkovat rýpavým vystavovatelům za to , že mě donutili dojet tento titul. Děkuji Vám .o)

Dále se vystavoval i Tangův syn:

Jolly Jorer Iremir- tř.mladých do 2,5kg- Výborný 1, CAJC

Gratuluji jeho majitelce Janě Kindlové

 

                                Dnešní den byl i dnem posledním pro mojí milovanou Fidorku, která tragicky (nešťastnou náhodou) ukončila svou pouť po tomto světě. Fidorko nikdy na Tebe nezapomenu. 

Fidorka Porubský květ
(Zafire Mária Sirrah & Cleofáš Porubský květ)

 

15.06.2010

Jana mi poslala výsledky z 2. Mistrovství republiky MALÝCH KONTINENTÁLNÍCH ŠPANĚLŮ v agility, které se konalo v Praze-Březiněvsi 13.6.2010.

Z naší chovatelské stanice se účastnil nás reprezentovali Cleofáš a Ally Porubský květ. Jejich úspěchů si moc cením a majitelkám Janě a Dášce  moc gratuluji!!!!

Cleofáš Porubský květ:
Agility jednotlivci - 6.místo
Agility družstev -1.místo
Jumping - 2.místo
Součet A+J small - 3.místo
Součet A+J MRP - 3. místo - 2.vícemistr
Družstva MRP - 1.místo

Ally Porubský květ:
Agility jednotlivci - 7.místo
Agility družstev -1.místo
Jumping - 4.místo
Součet A+J small - 4.místo
Součet A+J MRP - 4. místo
Družstva MRP - 1.místo

 

13.06.2010

CAC Racibórz (PL): rozhodčí p. R. First (PL)

Hagrid Porubský květ- tř. otevřená- výborný 1, CWC

Beauty Fly Twilight- Tango- tř. šampionů- Výborná 1, CWC, BOS, BOB :o))

Tímto Tango splnil podmínky pro udělení titulu Polský šampion!!!!

 

12.06.2010

CAC Klubová výstava KCHMPP Ml. Boleslav (CZ):  rozhodčí p. Mišič Evica (SRB)

Jacoby Porubský květ- tř. dorostu- Velmi nadějný 1

Majitelce Daně moc gratuluji .o)

 

29.06.2010

Krajská výstava Louny(CZ): rozhodčí p. A. Košťálová (CZ)

Jacoby Porubský květ- tř. dorostu- Velmi nadějný 1, Nejlepší dorost výstavy 3.místo :o))

Gratuluji Dani ke krásnému výsledku!!!

 

06.06.2010

CACIB Nitra (SK): rozhodčí p. V.D. Berg Hans (NL)

Jack Sparrow- tř. šampionů- V1, CAC, CACIB, BOB, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2010

Tímto Jack Sparrow ukončil šampiona Slovenska :o)

 

04.06.2010

CAC Senec (SK): rozhodčí p. J.Nemanja (SRB)

Jack Sparrow - tř. šampionů- V1, CAC

 

29.05.2010

Krajská výstava Louny (CZ): rozhodčí p. A. Košťálová

Jacoby Porubský květ- tř. puppy- velmi nadějný 1, BIS puppy 3!!!

Gratuluji majitelce Kubíčka, Daně Jakubjanské!!!

 

25.05.2010

Nové fotky: Letycje 5měsíců, Eset a morčecí kamarádka :o)

 

22.05.2010

 

CACIB Umag (HR)- rozhodčí p. M. Petersen (DK)

Hagrid- mezitřída- Výborný

CACIB Litoměřice (CZ)- rozhodčí p. O. Vondrouš (CZ)

Jack Sparrow- tř. šampionů- Výborný 1, CAC, CACIB, BOB :o)

Jacoby- tř. puppy- velmi nadějný :o)

Gratuluji a děkuji Daně za prezentaci Kubíčka.

Foto: Jacoby Porubský květ a otec Ch. Jack Sparrow Mária Sirrah

Foto: CACIB Umagu (HR)

Foto: Umag 2010 (HR)

 

21.05.2010

CACIB Umag (HR)- rozhodčí p. G. Bezzecchi (I)

Hagrid- mezitřída- Výborný 1, CAC,CACIB, BOB :o)

 

20.05.2010

Dnes slaví své 5.narozeniny vrh D :) Gratulujeme Delillah a Damiánkovi!!!

 

15.05.2010

CACIB Bratislava (SK)- rozhodčí p. Šinko Štefan (SLO)

Tango- tř. otevřená- Výborný 4

 

08.05.2010

Dnešní krásnou víkendovou sobotu jsem navštívila Prahu a Kladno :o) Byla jsem okouknout jak roste Imíček a Kubíček (Imhotep a Jacoby Porubský květ) Oba jsou překrásní čilí rošťáci! Jsem moc ráda, že svým majitelům Dance a Evě dělají kluci samou radost a žádnou starost. Dále po procházce Pražskou ZOO, jsme se přesunuli s Pavlem směr Kladno. V Kladně bydlí naše Hanička (Hannah Porubský květ) v chovatelské stanici Bohemia Sweety , která má své první štěňátka. Hanička i štěňátka se mají skvěle! Moc děkuji všem za super strávenou sobotu:o)) A příště se těším zase u nás v Ostravě.

Imhotep a Jacoby

Vrh A- ch.stanice Bohemia Sweety

08.05.2010 se v Hlučíně u Opavy konala krajská výstavy psů, které se účastnil s Radkou náš Jack Sparrow, od pana rozhodčího Z. Klimenta si odnesl:

 Jack Sparrow- tř. vítězů- V1, Vítěz třídy

 

02.05.2010

CAC B. Bystrica (SK)- pan rozhodčí I. Sopko

Tango- tř. otevřená- výborná 1, CAC, BOB :o)

 

25.04:2010

Tuto slunnou neděli jsme se vydali do polského Opole na výstavu psů. A výsledek byl pro nás opravdu potěšující :o)

CACIB Opole (PL)- paní rozhodčí E. Junikiewicz

Hagrid- tř. šampionů- výborná 1, CWC

 

23.04.2010

Máme nové fotky Hagrida a Tanga.

20.4.2010

18.4.2010 Jsem se zúčastnila v Chorvatsku CAC Ðakovo (HR) kde nás posuzoval p. rozhodčí PRIMOŽ PEER (SLO). Oba naší psi se mu moc líbili a dostali krásné posudky.

Hagrit- mezitřída- výborná 1, CAC
Tango- tř. šampionů- výborná 1, CAC, BOB :o))

Moc děkuji za příjemné přijetí panu Zoranu Hesovi.

Druhý den jsme navštívily hřebčín ELGELA ÐAKOVO  s Lipicány a to byla podívaná!!!

http://www.youtube.com/watch?v=8d8jjtglrUU

 

17.04.2010

Dnes se konala Klubová výstava KCHMPP v Ml. Boleslavi. Posuzoval p. R. Kubeš (CZ)

Na tuto výstavu bylo přihlášeno 50 papillonů a 2 phaléne!! Je to neskutečný počet a bylo na co koukat!! My jsme dopadli takto :o)

Jack Sparrow- tř.otevřená nad 2,5kg- výborná 1, CAC, Kl. vítěz
Hagrid - tř. vítězů nad 2,5kg- výborná 1, CAC
Nicky - tř. veteránů do 2,5kg- výborná 1, a BOB veterán!!!!!

Dále nám udělal radost náš odchovanec Kubíček(Jacoby) na jeho první výstavě se předvedl moc hezky a dostal známku velmi nadějná 2. Daně moc děkuji za pěkné předvedení Kubíčka!!!

14.4.2010

Dneska je velký den pro našeho veterána Nikolku(Nicky Hvězda Rajhradu) Dožívá se krásných 14let a je stále ve formě!! Nechybí u nic z jeho elánu a po zdravotní stránce je stále FIT. Nikolkovi doma všichni přejeme aby s námi prožil mnoho dalších let :o))

13.4.2010

Dnes slaví můj vrh F své už třetí narozeniny- Flavio, Flavia a Fidorka. Přeji jim jen to nejlepší a ať dělají svým majitelům stále takovou radost jako doposud :o)

12.04.2010

Tak omyl na ČMKU je opraven a papilloni a phaléne se dělí na váhové do 2,5kg a nad 2,5kg kategotie a CAJC, CAC dostává každý ve své váze!! Ale o CACIB, Národní vítěz, Klubový vítěz, BOB jdou obě váhové kategorie dohromady!

Příloha z ČMKU rozdělení plemen na výstavách do 1.6.2010

11.04.2010

Dnešní neděli se konala národní výstava psů v Ostravě. Této výstavy se zúčastnilo velký počet papillonků i z PL a dva phaléne. Všichni si od pana rozhodčího A. Polgára odnesli známky velmi nadějné a výborné :o) za mou chovatelskou stanici se vystavovali:

CAC Ostrava

 Josephone- tř. štěňat do 2,5kg- velmi nadějná 2
Jack Sparrow- tř. vítězů nad 2,5kg- výborná 1, CAC, Národní vítěz

Dále odchovy mých odchovů, a jsem ráda že jsem se potkala s jejich moc příjemnými majiteli:

Amélia Camilla Altair- tř. otevřená do 2,5kg - výborná 2, r. CAC
( Catrine Porubský květ x Kleofáš z Hradu Pajreku)

Ariel Whine Li Rainbow Beam- tř. mladých nad 2,5kg- výborná 3
(Ch Cleofáš Porubský květ x Ch Isaura Mária Sirrah)

 Pro mne velké překvapení bylo to že ČMKU usneslo 23.02.2010 s platností od tohoto dne, že Papillon i Phaléne v jednotlivých váhových kategoriích jdou každý o BOBa, Národního vítěze, CACIBa, Klubového vítěze atd. :o) Jsem moc zvědavá na jak dlouho :o)))) Všem vítězům gratuluji!!!!! A nejvíc fence- Dorsia z Pelinských luk (maj. J. Folovské) k BOBovi, která je 6 měsíců po štěňátkách!!!!! Je to velká výjimka v tomto plemeni, aby vůbec fenka dostala BOB !!!   Fotky z výstavy     

06.04.2010

Svátky jara jsme strávili návštěvou mých rodičů, aby se Letý otrkala a zvykla si i na to, že jsou i jiní psi, kteří nejsou vždy naladěni na její skopičinky. Na fotkách je Adélka a kříženec Čert (Ríša), kterého si mí rodiče vzali z ostravského útulku pro opuštěné psy. Čert byl v útulku dva roky, teď je mu asi 7 let!! Moc jim za Čertíčka děkuji :o)

ČERT

ADÉLKA

LETYCJA

 

28.3.2010

Tento den jsem strávila na Slovensku na národní výstavě psů v Nitře, kde jsem s Pavlem vystavovala naše psy:

CAC Nitra (SK)

Hagrid - mezitřída - V1, CAC
Tango- tř. otevřená- V2, r. CAC

Hagrid se stal šampionem SK, tímto se stává multi šampion v jeho 20měsících:o)

A v Polských Katowicích na mezinárodní výstavě psů se vystavoval Jack s Radkou a také úspěšně:

CACIB Katowice (PL)

Jack Sparrow- tř. otevřená- V1, CWC, r. CACIB

Také Jack se stal tímto šampionem PL a stává se multi šampion :o)

 

27.3.2010

Velkou novinkou je že 25.března se Jack Sparrow stal otcem tří klučičích štěňátek na Slovensku v chovatelské stanici STOPTIME. Dále se chci pochlubit mými odchovy Incognitem a Imhotepem. Kluci jsou opravdu krasavci a svým majitelům dělají velkou radost. Za fotky děkuji do Kravař a Prahy :o)

Incognito Porubský květ

Imhotep Porubský květ

 

15.03.2010

V chovatelské stanici Bohemia Sweety se narodila tři krásná štěňátka naší Hannah a Oliveru Twistovi. Více informací najdete na stránkách zde.

01.03.2010

Dostala jsem novou fotku Kubíčka. Klube se z něj krásný klučík :o) Děkuji Daně za krásnou fotku.

Jacoby 5měsíců

27.02.2010

V tuto sobotu jsme si s Pavlem zajeli pro náš nový poklad, novou psí slečnu Letycji až k Baltyckému moři do přístavného města GDYNIA. Cesta byla zdlouhavá, ale na konci nás čekalo milé přivítání Agnieszky a Anii a jejich psích miláčků. Na zpáteční cestu jsme domů vezli i s naší malou Letycji její sestřičku Lucylli která bude bydlet nedaleko nás, s naší Josephinkou Porubský květ. Holčičky zvládly zpáteční dlouhou cestu super, vesměs vše prospaly!
Moc děkuji  Agnieszce, Anie za to že nám svěřila Letycji.

Letycja

 

Dále jsem dostala novou fotku Tangových dětiček z chovatelské stanice Bear-Key. Moc za ně děkuji Adélce .o)


Alissa a Aiko(phaléne)

20.02.2010

Tento den proběhla MVP Prešově kde papillony posuzoval p. M. Václavík. Na této výstavy se účastnil jen Jack.    

CACIB Prešov (SK)

        Jack Sparrow: tř.otevřená- V1,CAC, r.CACIB

14.02.2010

Přidány nové fotky Jacka a Josephinky do fotogalerie.

Chtěla bych moc poděkovat Vlastíkovi Veselému, který mi vytvářel a upravoval starou verzi webových stránek. Děkuji mu za jeho velkou snahu mi ve všem vyhovět. Za jeho trpělivost jako ne pejskaři, že se staral o stránky od roku 2004 do začátku roku 2010. Vlastíku ještě jednou Ti veřejně moc děkuji za ochotu!!!

 

7.02.2010

Dnes se na mezinárodní výstavě psů v Brně, vystavoval Jack Sparrow posuzovala pí B. Ovesná:

CACIB Brno (CZ)


Jack Sparrow- tř. otevřená- V1,CAC,r. CACIB


Jack tímto splnil taktéž podmínky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION & KLUBOVÝ ŠAMPION KCHMPP :O)

6.02.2010

Dnes jsme byli na mezinárodní výstavě psů v Brně kde papillony posuzovala pí J.Ovesná a naši psi dopadli super :o)

CACIB Brno (CZ)

 Hagrid- mezitřída- V1,CAC
Tango-tř. otevřená- V1,CAC
Hagrid tímto splnil podmínky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION :O)

Dále na výstavě byla posuzovala naše malá
Hannah- mezitřída- V1,CAC
Petře Urbancové děkuji za parádní předvedení našeho odchovu :o)


Ještě jedna skvělá zpráva z této výstavy. Tou je, že odchov po našem psu Cleofáš Pk & Isaura Mária Sirrah
Ariel Whine Li Rainbow Beam-tř. mladých- V1, CAJC z 6fen!!
Majitelce pí. D. Bartoňové moc gratuluji!!
Dále nám přišly fotky naších nejmenších odchovů-Jacoby, Incognito, Josephine a Imhotepa.
 Děkuji za ně Dance, Janě, Martině i Evě.

Kubíček, Bárbínka a Atíček

Ini-Bini, Cleofáš, Isaura a Centík

Josephine a kočičí kamarád Denis

Imíček a Desinka


29.01.2010

Dneska odešel do svého nového doma i náš poslední pejsek Incognito. Přeji jeho novým majitelům J. & M. Šimperským mnoho krásných a spokojených chvil prožitých s naším prckem.

23.01.2010

Tento den jsme strávili na mezinárodní výstavě na slovensku v Trenčíně. Vystavovat jsme jeli naše odchovance Hagrida a Háttičku a jako doprovod nám dělal Jack. Vyzkoušel si výstavní kolečko i postoj na stole a po dlouhé výstavní pauze nic nezapomněl :o) Z výstavy jsme odjížděli s přírůstkem do rodiny a to s morčecím dlouhosrstým kámošem:o) Pesani sním strávili ve výstavní kleci celé dopoledne a nikomu se nic nestalo. Za morčátko moc děkuji Gabině Majdové.
Tady jsou naše výsledky, které udělila p. V. Stloukalová (SK):

CAC Trenčín (SK)


 Hagrid- mezitřída- V1,CAC
Hatta (Phaléne)- mezitřída- V1

16.01.2010

Dnes odjel k novým majitelům náš Jacoby - Kubíček. Přejeme mu v novém domově jen to nejlepší co si může pejsek přát! A Daně a Jirkovi Jakubjanským přeji aby byli s Kubíčkem moc spokojeni a on jim splnil jejich přání. Budu se moc těšit na setkání na výstavách a mimo ně. Dani a Jiříku , jste ti nejlepší majitelé které jsem si mohla přát!!!

14.01.2010

Za tyto kouzelné stránky vděčím p. N. Arcanidu, Dis a děkuji jí za její trpělivost s mými výmysly...

11.01.2010

O víkendu jsem byla na NVP v Olomouci, kde papillony a phaléne posuzoval p. L. Jančík a my jsme vystavovali.

CAC Olomouc (CZ)


Tango - tř. otevřená - V1,CAC
Hatta (Phaléne) - mezitřída - V1,CAC,národní vítěz, BOB


Tango tímto splnil podmínky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION a ŠAMPION KLUBU KCHMPP
 

                            design : Nikola Arcanidu / update : Marcela Blahutová